ایمیل: info [@] fgpishtaz.com
تلفن: 44746088 - 021
dividerگروه قطعات خودرو فرهنگ قطعه پیشتاز (FGP)
گروه قطعات خودرو فرهنگ قطعه پیشتاز (FGP)
گروه قطعات خودرو فرهنگ قطعه پیشتاز (FGP)

گروه صنعتی فرهنگ قطعه پیشتاز (FGP)

این گروه با پشتوانه سی سال تجربه ارزشمند بنیانگذاران آن در عرصه تولید و تامین قطعات خودروهای سواری و سنگین به سازمانی بالنده و پویا تبدیل گردیده که با شعار پیشتازی در کیفیت افتخار دارد که در تمامی گستره کشور عزیزمان ایران بهترین و با کیفیت‌ترین قطعات را در اختیار خودروسازان داخلی و نمایندگان انحصاری فروش در داخل و خارج از کشور قرار داده تا مصرف کنندگان نهایی پیشتازی در کیفیت FGP را باور داشته باشند. این شرکت با انتقال دانش فنی و بومی سازی فناوری تولید قطعات خودرو و با رعایت تمامی استانداردهای ملی و بین المللی و استقرار نظام مدیریت کیفیت ضمن اشتغال زایی، اهتمام خود را به جهت خودکفایی در تولید قطعات مصرفی به کار بسته است.

از نقاط قوت گروه صنعتی فرهنگ قطعه پیشتاز (FGP)

به کارگیری کارشناسان با سابقه، حرفه‌ای و کاردان از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های سطح یک که در عرصه تولید صاحب تجربه و دانش کافی می‌باشند.

ایجاد باور به کیفیت با تکیه بر برندینگ.

در دسترس بودن محصولات و تعهد به خدمات پس از فروش (گارانتی/ وارانتی).


محصولات گروه صنعتی فرهنگ قطعه پیشتاز (FGP)

قطعات موتوری
از آنجایی که قطعات موتوری نیاز به دانش فنی بالایی دارد این شرکت با سرمایه نیروی انسانی متخصص خود و بهره‌گیری از قطعه‌سازان برتر کشور اقدام به تامین و عرضه قطعات موتوری زیر نموده است:
سرسیلندر
شاتون
میل لنگ
میل بادامک
پولی
واشر سر سیلندر
واشر در سوپاپ

قطعات انتقال قدرت
سیسـتم انتقـال قـدرت خـودرو یکی از سیستم‌های تشکیل دهنده یک خودرو می‌باشد که تاثیر زیادی بر عملکرد خودرو دارد. به همین منظور و با توجه به اهمیت و استراتژی بودن قطعات انتقال قدرت، سبد محصولات با اضافه شدن این گروه از قطعات تکمیل گردید:

دیسک و صفحه کلاچ
جعبه فرمان

قطعات اکسل و ترمز
از جمله قطعات پرمصرف یدکی بازار و خدمات پس از فروش، قطعات اکسل و ترمز می‌باشد که شرکت FGP اقدام به تامین در تعامل با سازندگان برتر این قطعات نموده است:
دیسک
توپی
سگدست
کاسه چرخ
لنت (عقب و جلو)

گروه صنعتی فرهنگ قطعه پیشتاز (FGP) با پشتوانه سی سال تجربه ارزشمند بنیانگذاران آن در عرصه تولید و تامین قطعات خودروهای سواری و سنگین به سازمانی بالنده و پویا تبدیل گردیده که با شعار پیشتازی در کیفیت افتخار دارد که در تمامی گستره کشور عزیزمان ایران بهترین و با کیفیت‌ترین قطعات را در اختیار خودروسازان داخلی و نمایندگان انحصاری فروش در داخل و خارج از کشور قرار داده تا مصرف‌کنندگان نهایی پیشتازی در کیفیت FGP را باور داشته باشند. این شرکت با انتقال دانش فنی و بومی سازی فناوری تولید قطعات خودرو و با رعایت تمامی استانداردهای ملی و بین‌المللی و استقرار نظام مدیریت کیفیت ضمن اشتغال زایی، اهتمام خود را به جهت خودکفایی در تولید قطعات مصرفی به کار بسته است. FGP تامین‌کننده انواع لوازم یدکی خودرو در گروه‌های قطعات موتوری، انتقال قدرت، قطعات اکسل و ترمز به این شرح می‌باشد: سرسیلندر، وایرشمع، کابل، واترپمپ، اویل پمپ، دیسک ترمز، لنت ترمز، میل بادامک، میل لنگ، بوش و پیستون، توپی، سگدست، شاتون، دیسک و صفحه، جعبه فرمان، کاسه چرخ، پمپ بنزین، بوت و ...

فرهنگ قطعه پیشتاز FGP
فرهنگ قطعه پیشتاز FGP
© تمامی حقوق برای شرکت فرهنگ قطعه پیشتاز محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک