ایمیل: info [@] fgpishtaz.com
تلفن: 44746088 - 021
dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه :  

پلوس (به انگلیسی Driving Shaf) چیست؟

توپی چرخ، تسهیل کننده گردش چرخ ها، متصل کننده چرخ ها به خودرو و منتقل کننده گشتاور یا همان نیرو به چرخ است. بعد از سوار شدن چرخ روی این قطعه و جفت شدن دو فلانچ و بلبرینگ های آن با توپی، چرخ به راحتی شروع به چرخش می کند.

پمپ بنزین یکی از قطعات خودرو است که معمولا در باک بنزین تعبیه شده و وظیفه پمپاژ بنزین را از باک به موتور خودرو دارد. این قطعه حیاتی  اگر به درستی عمل نکند ، در اکثر موارد به علت نرسیدن بنزین به موتور و عدم انجام عمل احتراق،  ، خودرو نمی تواند عملکرد مناسبی داشته باشد.

یکی از ضرورت هایی که در خودروها دارای اهمیت می باشد سیستم تهویه و مطبوع برای سرنشینان خودرو می باشد. هدف از انجام این تحقیق، مطالعه سیستم های تهویه خودرو و طراحی سیستم جایگزین می باشد. ابتدا به کلیات تحقیق از جمله : بیان مساله ، پیشینه تحقیق ، مطالعات تجربی ، مطالعات تحلیلی و ... پرداخته می شود.در ادامه مدل سازی ماژول ترموالکتریک و اعتبارسنجی مدل بیان شده است. این پروژه بارهای وارد بر خودرو در بدترین شرایط محیطی ایران محاسبه گردیده که تقریبا معادل 13189 وات می باشد.طبق ماژول انتخابی برای این خودرو ما نیاز به 55 عدد ماژول داریم.در این پروژه دو نوع سیستم ترموالکتریک هوا به هوا و هوا به مایع مورد بحث و طراحی قرار می گیرد .راندمان سیستم ترموالکتریک طراحی شده 1.3 می باشد که پس از بهینه کردن جریان الکتریکی و فاکتور هندسی به 1.6 تغییر می یابد.

مواردی که هنگام خرید و نصب واتر پمپ باید به آن توجه نمایید:

یکی از قطعات مهم در موتور خودرو واتر پمپ می‌باشد که وظیفه پمپاژ آب در موتور را دارد که با به چرخش در آوردن دائمی آب و ضد یخ در موتور مانع ازگرم شدن بیش از حد موتور خودرو می‌گردد. واتر پمپ با پمپاژ آب در اطراف موتور و سیلندرها باعث خنک شدن موتور خودرو می‌شود و این آب پس از گردش توسط واتر پمپ دوباره به رادیاتور باز می‌گردد.

تعداد آیتم در صفحه :

گروه صنعتی فرهنگ قطعه پیشتاز (FGP) با پشتوانه سی سال تجربه ارزشمند بنیانگذاران آن در عرصه تولید و تامین قطعات خودروهای سواری و سنگین به سازمانی بالنده و پویا تبدیل گردیده که با شعار پیشتازی در کیفیت افتخار دارد که در تمامی گستره کشور عزیزمان ایران بهترین و با کیفیت‌ترین قطعات را در اختیار خودروسازان داخلی و نمایندگان انحصاری فروش در داخل و خارج از کشور قرار داده تا مصرف‌کنندگان نهایی پیشتازی در کیفیت FGP را باور داشته باشند. این شرکت با انتقال دانش فنی و بومی سازی فناوری تولید قطعات خودرو و با رعایت تمامی استانداردهای ملی و بین‌المللی و استقرار نظام مدیریت کیفیت ضمن اشتغال زایی، اهتمام خود را به جهت خودکفایی در تولید قطعات مصرفی به کار بسته است. FGP تامین‌کننده انواع لوازم یدکی خودرو در گروه‌های قطعات موتوری، انتقال قدرت، قطعات اکسل و ترمز به این شرح می‌باشد: سرسیلندر، وایرشمع، کابل، واترپمپ، اویل پمپ، دیسک ترمز، لنت ترمز، میل بادامک، میل لنگ، بوش و پیستون، توپی، سگدست، شاتون، دیسک و صفحه، جعبه فرمان، کاسه چرخ، پمپ بنزین، بوت و ...

فرهنگ قطعه پیشتاز FGP
فرهنگ قطعه پیشتاز FGP
© تمامی حقوق برای شرکت فرهنگ قطعه پیشتاز محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک